Doğum Haritası Raporu Önsözü

29.08.2023

Doğum haritamız, kendimizi anlamak ve yaşamımızı anlamlandırabilmek için olağanüstü bir araçtır. Bu hayata özellikle neleri deneyimlemek için geldiğiniz hakkında bilgi verir. Kader motifinizi gözler önüne serer. Nerede ve ne kanalıyla parlayacağınızı, ilişki dinamiklerinizi, öğrenmeniz gerekenleri ve zihninizi nasıl kullandığınızı gösterebilir. Haritanın yorumu bir anlamda size kendinizi kullanma kılavuzu sunar ve ruhunuzun dünya üzerinde sorumlu olduğu müfredatı gösterir.

Bu rapor, sizi doğum haritanıza ve astrolojiye aşina hale getirmek amacıyla hazırlanmıştır. Yüz yüze yapılan kapsamlı ve detaylı bir doğum haritası analizinin yerini tutmasa da doğduğunuz anda gökyüzünde yer alan gezegenlerin, burçların ve evlerin konumu hakkında genel bilgi verir. Astroloji semboller üzerinden çalıştığı için gezegen, burç ve ev gibi astroloji terimlerinin sizin hayatınızda neleri sembolize ettiğini aktarır. Bunu da karmaşık astroloji terimlerinin ötesinde yalın ve sade bir anlatımla, soru-cevap üzerinden size sunar.

Raporu lütfen astrolojiye dair tüm kulaktan dolma bilgi, kanı ve önyargılarınızı bırakarak okuyun. Örneğin, “ben Boğa burcuyum” diye bildiğiniz şey tamamen sizi anlatmayabilir. Zaten dünyadaki tüm insanları 12 farklı kategoriye ayırmak da saçma ve yersiz olur. Çünkü hiçbirimiz güneş burcumuzdan ibaret değiliz. İlerledikçe bunu çok net görebilecek ve kimsenin sadece tek bir burçtan ibaret olamayacağına ve doğum haritasının parmak izi gibi tamamen kişiye özel bir şey olduğuna tanıklık edeceksiniz.

Son olarak raporun ne içermediğinden de kısaca bahsetmek isteriz. Öngörü ve kehanet astrolojinin yalnızca bir koludur ve bu rapor “İş bulacak mıyım?”, “Ne zaman evleneceğim?” gibi herhangi bir kehanet veya gelecek öngörüsünde bulunmaz. Raporda farklı anahtar kelimeler üzerinden gezegen, burç ve evlerin sembolize ettiği olasılıklar sayılmaktadır.

Raporun size farkındalık ve fayda getirmesi, doğum haritanızda bulunan sembol ve temalara ışık tutması ve rehber olması dileğiyle…

Sevgiler,

YERDEN YÜKSEKTE EKİBİ

İlginizi Çekebilir
    Tümünü Gör