Doğum Haritası Raporunuzu Okurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

02.09.2023

1. Tekrarlayan Kelime ve Konular: Astroloji raporunuzu okurken, eğer gezegenleriniz özellikle belli bir bölgede toplanmışsa, o bölgenin karşılığı olan sembol kelimelerin raporda sıklıkla karşınıza çıkması olasıdır. Tekrarlayan kelimeler raporunuzun farklı bölümlerinde birkaç kez karşınıza çıkıyorsa, bu durum o sembollerin hayatınızda büyük önem ve yeri olduğuna işaret eder. Tekrarlayan kelime ve konuların üzerine gidip düşünmeniz size muazzam bir farkındalık ve iç görü kazandırabilir.   


2. Olasılıklar: Raporda olasılıklara yer verilmektedir. Örneğin, kadersel olasılık bölümü ev yöneticilerinin haritadaki konumuna göre yazılan ve yorumlanan bir metindir. Bir evin yöneticisinin bir başka evde olmasının sizin hayatınızdaki tezahürü birçok farklı sembolle açıklanabilir. Örneğin, haritada birinci evin yöneticisi dokuzuncu evdeyse, hayattaki dümeninizi dokuzuncu evi sembolize eden şeylerden biri olan uluslararası veya yurt dışı ile bağlantılı konulara kırmış olabileceğiniz gibi, diğer semboller olan yayıncılık, hukuk veya felsefe de size yön duygusu veren şeylerden biri olabilir. Sizin hayatınızda bu sembollerden sadece biri çalışabileceği gibi, birden fazla sembol de işlev görüyor olabilir. Astroloji bir sembol dilidir ve sadece olasılıkları söyler. 


3. Kişisellik: Doğum haritası, kişiye özeldir ve yalnızca harita sahibinin okuduğunda anlayabileceği detaylar ve derinlik içerir. Kural olarak, yüz yüze alınan danışmanlıklarda bir harita sadece sahibine yorumlanır. Rapor için de başlıca önerimiz bu yöndedir. Doğum haritası raporundan azami fayda, yetişkin bir kişi bizzat kendi raporunu okuduğunda alınır. Yine de rapor, genel sembol yorumu içerdiğinden, bunu bir arkadaşınızı veya çocuğunuzu daha iyi anlamak için de alıp okumanızda bir sakınca bulunmamaktadır. Ancak, bunu yaparken, o kişiyi sadece orada yazılanlarla veya sizin o kişiyi algılayışınızla sınırlamadığınıza emin olun. Unutmayın ki, astroloji sadece olasılıkları söyler. O kişinin hayatında hangi sembolleri çalıştırmayı seçeceği ve nasıl tercihler yapacağı tamamen ona kalmıştır.

İlginizi Çekebilir
    Tümünü Gör